gta san andreas

Gangy

Grove street families

- Los Santos - Ganton
Auta - Savanna , Voodoo , Glendale
Zbraně - 9mm , Tec 9
Popis - Hlavními vedoucími gangu jsou Sweet , CJ , Big Smoke a Ryder . Gang založili bratři Carl , Sean a Brian Johnsonovi s Big Smokem později přizvali také Rydera . Gang vydělává krádežemi . Jejich hlavními nepřáteli jsou Ballas .


Ballas

- Los Santos - Idlewood , Willovfield , Glen Park , Jefferson
Auta - Majestic , Tahoma
Zbraně - 9mm , Uziny
Popis - Gang vlastnící ze začátku hry nejvíce území ze všech gangů . Název pochází od baru kde se údajně v 80. letech scházeli zakladatelé Ballas . Prodávají kokain . Vydělávají spoustu peněz za které podplácejí polici a kupují zbraně . Obchodují s ruskou mafií . Tvůj hlavní nepřítel .


Los Santos Vagos

- Los Santos - Los Flores , Východní Los Santos , Las Colinas
Auta - Hermes , Tornado , Oceanic
Zbraně - 9 mm , Uziny
Popis - Hispánský gang ovládající západ a severozápad Los Santos . Obchodují s drogami , jsou nebezpěční a agresivní . Narozdíl od Ballas se nepřátelí s policií . Nenávidí Varios Los Aztecas a San Fiero's Rifa .


Varios Los Azetcas

- Los Santos - El Corona , Little Mexico
Auta - Hermes , Broadway , Glendale
Zbraně - 9mm , Uziny
Popis - Další hispánský gang . Pocházejí z Mexika a nevlastní moc velké území . Stejně jako GSF jsou proti drogám . Vydělávají si obchodováním se zbraněmi . Vedou válku s LS Vagos a SF Rifa . Pomáháte jim ve hře . Jejich členem je také Cesar , přítel CJovy sestry Kendl .


SF Rifa

- San Fiero - Doherty , Garcia
Auta - Blade , Stalion
Zbraně - 9mm
Popis - Další hispánský gang , tentokrát ze San Fiera . S Los Santosskými mexickými gangy je spojuje pouze vzájemná nenávist . Jsou poměrně klidní a nenásilní , zato jsou středem celého kokainového obchodu v San Fieru .

TriádyTriády

- San Fiero - China Town
Auta - Stratum , Sultan
Zbraně - 9mm , Micro SMG , AK-47
Popis - Čínský gang rozdělený na dvě části které se snaží opět spojit . Jedna část je vedena starým a moudrým Ran Fa Lim a druhá Wu Zi Mem , slepým gentlemanem . Triády jsou nejbohatší gang a vlastní například kasino Four Dragons na jihu Las Venturas . Poslední dobou se stupňují jeich boje s Da Nang Boys .


Da Nang Boys
- San Fiero - Easter Basin , Esplande East , Centrum
Auta - Manana
Zbraně -Uziny,9mm
Popis - Poměrně nenásilný vietnamský gang se nachází při březích San Fiera . Hlídají si zde lodní dopravu , kterou využívají k pašování lidí a podobným výdělečným činnostem . Nenávidí Triády a vedou s nimi válku . Několik území jim odebrali SF Rifa .