gta san andreas

Hlavní postavy

Carl "CJ" Johnson

CARL JOHNSON JE VLASTNĚ HLAVNÍ POSTAVA CELÉ HRY.ZAŽIL MNOHO PROBLÉMŮ VE SVÉM RODNÉM MĚSTĚ , LOS SANTOS , OBTĚŽOVANÝM VÁLKAMI GANGŮ, DROGAMI A KORUPCÍ. O 5LET POZDĚJI SE VRACÍ DO SAN ANDREAS, PO SPRÁVĚ ŽE JEHO MATKA BYLA ZAVRAŽDĚNA..........

Sean "Sweet" JohnsoN
Sweet je Carlův starší bratr a stále věří že, CJ je vinen za smrt jejich mladšího bratra Briana. Sweet, silná a neovladatelná postava, je jedním z hlavních členů Orange Grove Families. často je viděn, jak se hádá se svou sestrou, Kendl. Sweeta namluvil Faizon Love.


Melvin "Big Smoke" Harris

Dlouholetý rodinný přítel a hrdý člen OGF. Smoke má "trošku" nadváhu a žije ve svém malém domě v Idlewoodu, Los Santos. Je posedlýpenězi. Smokea namluvil Clifton Powell.

Lance "Ryder" Wilson
Ryder, "odvázané dělo", je velmi vznětlivým (prudkým, zuřivým) členem OGF a také jeden z nejstarších CJ-ových přátel. Je malého vzrůstu, vychrtlý, ale přesto násilný. Ryder se poprvé objeví během setkání s Carlem v misi ‘Menace’. Ryder je nešťastný po objevení skutečnosti, že vlastník "Well Stacked Pizza" nemá v úctě OGF, protože odstranil graffiti tag gangu z své zdi. Rydera namluvil MC Eiht.