gta san andreas

Návod

1. Los Santos

A. Beginning
In the Beginning
Hra začíná na letišti a hned po přistání vás zatkne policie a vysadí na území nepřátelského gangu. Ve vaší blízkosti je kolo a tak na něj nasedněte a vydejte se vpřed. Všímejte si rad, které vás postupně učí, jaké klávesy používat. Na radaru je místo vašeho cíle a tak podle něj jeďte až k vašemu domu. Zde je červený kruh a vstoupení do něj bude znamenat vždy splnění nějaké části hry. Tentokráte máte za sebou první level z mnoha :-).
Big Smoke
Vstupte do domu a shlédněte video. Doporučuji na ně koukat a tím mít přehled o ději celé hry. Dovíte se něco ze svého dětství a přesunete se na hřbitov. Zde vás přepadne nepřátelský gang a jediný dopravní prostředek je kolo. Vydejte se za ostatními a pamatujte si že nestačí držet klávesu vpřed [W], ale musíte jí pro rychlejší jízdu mačkat. Pronásleduje vás nepřátelské auto, ale neměl by být problém mu rychlou jízdou ujet. Dojedete až k vašemu domu a opět vstupte do červeného kruhu. Získáte Respekt +.
I když je level splněn, musíte ještě vstoupit do vašeho domu a zde je místo pro ukládání hry. Hra se nedá ukládat během levelu, ale vždy po jeho skončení, proto na to nezapomínejte. Na radaru, jak si můžete všimnout se objevila disketa. Podobné pomocné značky se vám v průběhu hry budou postupně objevovat a pomohou v orientaci.
Ryder
Promluvte si s Raderem a nastupte do auta. Na radaru se objeví značka, kam chce odvézt a tak se tam vydejte. Na místě zastavte ve známém kruhu a dojděte si k holiči. Nechte se ostříhat a vyjděte ven. Přes ulici je pak Pizzerie a tak si dojděte dát něco k jídlu. Jakmile budete chtít odejít, váš parťák se pokusí Pizzerii přepadnout, ale majitel se ubrání a vytáhne na vás brokovnici. Dejte se proto rychle na ústup k autu a tím se můžete (ale nemusíte) pokusit střelce přejet a získat jeho brokovnici. Vaše cesta pak již vede dobu a získáte Respekt +.
B. Sweet Johnson / 1
Na mapě označené jako S a jednotlivé mise začínají odtud
Tagging Up Turf
Dojděte za bratrem a vašim dalším cílem je naučit se ničit nepřátelské spreyové Gang Tags. Nasedněte do auta a vydejte se podle radaru na určené místo. Zde uvidíte jak se to dělá a přes silnici na domě už pracujte sami a další značka je v uličce za domem. Pak se přesuňte na další místo kde jsou opět dvě značky. U první stojí dva členové nepřátelského gangu a tak je odstraňte. Můžete k tomu použít i sprey a nesmí vás přitom vidět policie. Pak najděte červený kruh a u něj se naučíte přelézat plot. Přes ploty a stříšku se dostanete na střechu domu kde je poslední značka. Po její přestříkání pro vás přijede auto a vraťte se domu. Získáte Respekt + a 200 $.
V samotné hře je pak těchto Gang Tags 100 a vy jich v této chvíli máte šest. První je u vašeho domu a druhý přestříkal bratr. Já vám doporučuji kliknout na následující mapu a vytisknout jí. Na ní pak zaškrtávejte značky které jste již přestříkaly a vyvarujete se hledání, co již máte a co ne. Po přestříkání všech 100 značek získáte vysoký respekt a ve vašem domě se objeví čtyři kvalitní zbraně (AK-47, Tec-9, krátká brokovnice a Molotovy koktejly).

!! Pro maximální velikost kliknout !!
V této chvíli vám zavolá policie a upozorní vás, abyste neopouštěli čtvrť. V případě neuposlechnutí se u vás objeví čtyři hvězdičky a všichni policisté vás budou hledat. To by jste v této chvíli neustáli a hra by pro vás skončila.
Cleaning the Hood
Vydejte se autem navštívit dalšího člena gangu, ale ten je "mimo" a přes ulici uvidíte dealera drog. Jděte k němu a zlikvidujte ho. Zůstane po něm baseballová pálka a nějaké peníze. Vše seberte a vydejte se k další značce. Vstupte do domu a všechny co vnímají zabijte. Pak se teprve vraťte domu. Získáte Respekt +.
Drive-Thru
Vydejte se v autě na jídlo, ale v okamžiku objednání se objeví nepřátelský gang a tak rychle za jejich autem. Vašim úkolem je být stále v jeho blízkosti a kámoši se o auto postarají. Jakmile ale začne auto hořet, rychle dál od něj a po výbuchu zlikvidujte ty co přežijí. Pak se vraťte k domu a ještě odvezte na určené místo posledního člena posádky. Pozor na auto, které bude už asi v dezolátním stavu. Získáte Respekt + a 200 $.
Jakmile se vrátíte k domu a uložíte hru, dovíte se z telefonu kde je tělocvična a můžete si trochu procvičit tělo. Tělocvičnu v průběhu hry navštěvujte pro získání síly a kondice. Protože k tělocvičně nevede přímá značka, doporučuji na mapě pravím tlačítkem si značku udělat a pak jet podle radaru.
Nines and AKs
Tentokráte se naučíte ovládat zbraně a tak nasedněte do auta a vydejte se k překupníkovi. Zde se zacvičíte na lahvích a naučíte se krýt. Posledním úkolem je zničit auto a tak musíte trefit nádrž. Po výbuchu se vraťte do auta a odvezte všechny domů. Následuje telefon a pak se vydejte do obchodu koupit si něco zeleného a tím se oficiálně hlásit ke gangu, získáte Respekt +.
Drive-By
Nastal čas potrestat vpád nepřátelského gangu na vaše území a tak nastupte do auta a vydejte se ke značce. Zde se objeví i ukazatel poškozené auta a vydejte se k první skupince nepřátel. Vy opět jen řídíte a tak se pokuste dostat k protivníkovi tak, aby mezi ním a vámi nebylo jiné auto. Jakmile je zlikvidujete, můžete vystoupit (nesmíte se ale moc vzdálit od auta) a posbírat peníze a zbraně. Takto postupně zlikvidujte všechny skupiny a poslední je v parku, kde jich většinu stačí přejet. Jakmile budou všichni mrtví objeví se u vašeho jména dvě hvězdičky hledanosti a policie půjde po vás. Všimněte si však na radaru zeleného spreje a to je váš další cíl. Zde zajedete do garáže a auto změní vzhled. Policie po vás přestane pátrat a vy se můžete vrátit domu. Získáte Respekt + a 500 $.
Sweet's Girl
Než vstoupíte do kruhu, sežeňte si auto a samopal. Dále povolejte podle respektu (asi dva) členy gangu. To se udělá tak, že se k někomu přiblížíte, zmáčkněte [DEL] a pomocí [G] ho povoláte. Pak už vstupte do červeného kruhu, po animaci zazvoní telefon a váš bratr volá o pomoc, protože ho napadl nepřátelský gang. Nastupte tedy do auta a rychle za ním. Po příjezdu na místo se snažte některé přejet a pak rychle z auta, než vybuchne. Když budou všichni mrtví, sežeňte čtyřmístné auto a dojeďte pro bratra. Pak se už jen snažte ujet před třemi pronásledovateli k domu. Získáte Respekt +.
C. Cesar Vialpando
Na mapě označeno jako CV.
Cesar Vialpando
Dojděte za Sweetem a po jeho hádce jeďte do označené garáže a dostanete speciální hydraulické auto. Jeho ovládání je dost problémové a tak se opatrně přesuňte na místo závodu. Ten se koná na malém parkovišti a vašim úkolem je podle šipek mačkat klávesy na numerické klávesnici. Nejprve vsaďte na kolik se ceníte a pak začne závod. Zmáčknutí musí být přesně v okamžiku, kdy je šipka v kruhu a podle toho jak se vám to přesně podaří, dostanete body. Přitom pozor na směr a pamatujte, že například šipka doleva nahoru není [7] ale [4] + [8] (obě najednou). Level splníte jen vašim vítězstvím a poznáte další postavy hry. Získáte Dvojnásobek sázky.
Po závodě si dojeďte uložit hru a dostaňte se podle mapy ke značce CV. Můžete použít jakékoliv auto a před domem CV, než vjedete do kruhu si sežeňte nějaké kvalitní závodní auto.
High Stakes, Low-Rider
Vjetím do kruhu následuje animace a vy se pak přesuňte na start rychlostního závodu městem. Trasa je dána červenými kruhy a ty navíc informují, jakým směrem na té křižovatce jet. Vítězství znamená opět splnění mise a získáte 1000 $.
D. Ryder
Na mapě označeno jako R.
Home Invasion
U domu Rydera (značka R) je další červený kruh, který tam je sice již déle, ale přišla na něj řada až teď :-). Jděte tedy na návštěvu k Ryderovi, ale musí to být v čase od 12:00 do 24:00. Po animaci se vydáte na vaší první loupež. Nastupte do dodávky a vydejte se na označené místo. Po zastavení můžete vejít normálně do domu, ale pak už se musíte pohybovat potichu. Na obrazovce se totiž objeví indikátor hluku a jakmile dosáhne vrcholu, majitel se vzbudí. Tichého pohybu docílíte tak, že budete při chůzi držet [Alt]. V domě je první bedna vpravo za dělem a druhá v kuchyni napravo. Další dvě jsou v chodbě nad schody a poslední dvě na konci chodby v místnosti vlevo. Pro splnění mise vám stačí ukrást tři bedny a dovézt je na určené místo. Získáte Respekt + a schopnost vykrádat domy. Při loupeži ale musíte mít vždy dodávku. Jednu najdete například na jihozápad od vašeho domu (X). Do ní nasednete a v čase od 20.00 do 6.00 se vám při projížďce po městě u některých objektů zobrazí známá žlutá špičky a to je znamení že se dům dá vykrást. Obyvatelé domu však nemusí vždy spát a tak postupujte opatrně. Navíc peníze za lup dostanete až v okamžiku kdy věci odvezete do určeného skladu.
Catalyst
Opět dojděte k Ryderovi a tentokráte se vydáte ukrást bedny s municí na nádraží. U vagónu je však nepřátelský gang a po jeho zabití přijede auto s posilou. Zlikvidujte i je a nastupte na vlak. Vlak se rozjede a vy musíte do auta naházet deset beden s municí. Pořádně zamiřte a dlouhým zmáčknutím levého tlačítka myši bednu hodíte. Jakmile je budete mít všechny, auto zastaví a dostanete tři hvězdičky hledatelnosti. Proto rychle dojeďte na značku zeleného spreje a přestříkejte auto. Pak už se jen vraťte k Rayderovu domu a získáte Respekt +.
Robbing Uncle Sam
Poslední návštěva a poslední přepadení kvůli zbraním. Po uložení hry a návštěvě Rydera se vydáte k vojenské základně. Zde přelezte zeď a zastřelte 2-3 strážce, střelte do ovládače vrat a pak do dalšího u skladu. Ve skladu jsou další stráže a tak je taky zastřelte. Teď musíte rychle naložit vysokozdvižným vozíkem šest beden do auta. Přijeďte k bedně a stiskněte [8]. Tím zvednete bednu a jeďte k autu. Bedna se naloží a vy dejte vidle dolu [2] a můžete jet pro další bednu. Kolem skladu přechází však pravidelně stráž a tak jednejte rychle, anebo skočte Ryderovi sem tam na pomoc. Po naložení všech šesti beden nastupte do auta a vydejte se na označené místo. Budete sice pronásledováni, ale neměl by být problém ujet. v Případě nutnosti můžete ještě pomocí klávesy [Caps Lock] nějakou bednu vyhodit na pronásledovatele. Po dojetí na místo určení získáte Respekt +.
E. Big Smoke
Na mapě označeno jako BS.
OG Loc
U domu BS nastupte do auta a dojeďte k policejní stanici, kde k vám přisedne Loc. S ním pak jeďte k další značce, kde zaklepejte na dveře Fredyho, který Loca kdysi podrazil. Muž však uteče a ujíždí na motorce. Vy se tedy vydejte za ním a snažte se být co nejblíže, aby ho Loc mohl zastřelit. To se mi však nikdy nepodařilo a tak jsem nejezdil do každé uličky jako Fredy, ale klidně jsem si na něj na nějaké křižovatce počkal. Ten pak po čase dojede ke skupince svých přátel a teprve zde jsem ho s celou skupinkou zlikvidoval. Pak už jen nějakým dopravním prostředkem Loca dovezte do práce a získáte Respekt +.
Running Dog
Další mise od značky BS a jízda na dané místo. Zde si chce Smoke koupit nějaké drogy, ale dojde k hádce a jednoho dealera zabije, druhého pak musíte sejmout vy. Vydejte se za ním pěšky a opět se nesnažte jít přímo za ním, ale pokuste se mu nadběhnout a pak ho sejmout. S gangem, který po cestě potkáte se moc nezdržujte a zabitím uprchlíka končí mise a získáte Respekt +.
Wrong Side of the Tracks
Tentokráte odvezte Smokeho na nádraží, kde mají sraz dva gangy. Po vašem příjezdu čtyři skočí na vagon vlaku a vy se na motorce vydejte za nimi. Váš úkol je, abyste byli pokud možno na úrovni vagonu a ne moc blízko. Je lepší jet těsně vedle druhých kolejí a tím umožnit lepší úhel střelby. Pojedete-li moc blízko, střely přes hranu vagonu protivníka nezasáhnou. Jízda je časově omezená, protože jakmile vlak přejede most, mise neúspěšně končí. Při cestě pak zažijete pár krušných chvil. První je v momentě, kdy vlak narazí na auto, které zastavilo na přejezdu a další u tunelu, kdy se objeví další vlak a ještě jeden za městem. Po zastřelení všech protivníků končí mise a získáte Respekt +.
Just Business
Vydejte se do místního hotelu, ale v okamžiku kdy tam stoupíte, strhne se přestřelka. Musíte se jí aktivně zúčastnit a krýt Smokeho. Poté, co budou všichni mrtví byste v přízemí měli najít brnění a můžete druhými dveřmi vyjít ven. Zde jsou další střelci a po jejich likvidaci se ocitnete na motorce v jiné pozici, tentokráte řídí Smoke a vy střílíte. Nesnažte se zlikvidovat náklaďák, ale jinak palte po všem. Za druhým zátarasem je mříž kterou radím prostřelit a do konce to je již chvilku a získáte Respekt +.
F. OG Loc
Na mapě označeno jako OG.
Life's a Beach
Do červeného kruhu za prodejnou můžete vstoupit jen v čase od 22:00 do 6:00. Pak se dozvíte, že Lock chystá párty a potřebuje sehnat aparaturu ,která je například na pláži a chce po vás abyste ji ukradli. Vydejte se tedy na pláž a dojděte k dodávce. Zde musíte ukázat vaše taneční schopnosti a stejně jako při prvním závodu tanec provádíte pomocí šipek. Tentokráte to však nejsou klávesy na numerické klávesnici, ale klasické šipky a během hudby musíte nasbírat 2500 bodů. Po úspěšném tanci ukradněte dodávku a jeďte s ní rychle pryč. Nevšímejte si střelby a aut, která vás pronásledují a jeďte do označené garáže a získáte tak Respekt +.
Madd Dogg's Rhymes
Dalším úkolem je získat z nahrávajícího studia raperskou knihu s texty. Dojeďte do označeného domu a vstupte do něj. Musíte se pohybovat potichu [Alt] a k hlídači se přiblížit zezadu. Pak si ho vyberte [Delete] a zaútočte nožem. Tím hlídače tiše zlikvidujete a jděte až do velké haly s bazénem. Zde je další hlídač, za kterým se potichu vydejte a opět zezadu ho zlikvidujte. V chodbě kam dojdete je temný kout a do něj se schovejte. Až stráž přejde, opět ji potichu zlikvidujte a pokračujte jedinou možnou cestou dál. V baru se sehněte [C] a propližte se přes místnost a posledního strážce obejděte zezadu (získáte brnění). Jakmile seberete knihu, objeví se další strážný a i jeho zlikvidujte. Získáte tak pistoli s tlumičem, můžete se vydat ven a likvidujte vše, co vám přijde do cesty. Venku je kolo, na kterém sjeďte cestou dolu a dojeďte až k Lockovi a získáte Respekt +.
Management Issues
Posledním úkolem je zabít významného manažera a tak se vydejte ke značce, která signalizuje kde je luxusní auto. Pojedete-li rychle, auto ještě stojí a získat ho není problém. Jinak ho musíte trochu poškodit (bouračka, střela) a řidič vystoupí. Pak mu auto seberte a dojeďte do nejbližší opravny. Pak už musíte velmi opatrně (abyste auto nepoškodili) dojet k dalším dvěma stejným autům a zaparkovat mezi ně. Pozor, abyste stáli stejným směrem a pěkně podél chodníku. Jakmile se vám to povede, auta se dají do pohybu a ve se musíte držet mezi nimi. Dojedete tak až k místu, kde manažer nastoupí právě k vám a vy se vydejte na označené molo. Zde musíte z auta za jízdy vyskočit a auto spadne do vody a vy získáte Respekt +.
House Party
Následuje telefonát a vy se vraťte do vašeho dumu. Zde bydlí i Lock a po 20:00 vám zavolá, abyste přišel k němu na párty. Musíte to stihnout do 6:00, ale během párty se objeví nepřátelská banda a vy musíte hájit vaše území. První banda je u vytvořeného zátarasu a po její likvidaci se další parta objeví nahoře na mostě. Zlikvidujte i ji a objeví se poslední nejpočetnější skupina. Po ubránění území získáte Respekt +.
G. C.R.A.S.H.
Na mapě označeno jako C.
Burning Desire
Úkol dostanete tentokráte od policistů a máte vypálit dům jednoho gangu. Podle mapy si zajeďte do uličky pro molotův koktejl a pak k určenému domu. Zde nejprve postřílejte všechny obránce a rozstřelte označené okna (je jich pět). Do těchto oken pak vhoďte molotovy koktejly a vhozením posledního dům teprve pořádně chytne. Vtom se ale v horním patře objeví nějaká dívka a vy jí musíte zachránit. Jděte dveřmi do domu a v přízemí najděte hasičák. Musíte se však vyhýbat plamenům a jít do prvního patra, kde na konci chodby za plameny je uvězněná dívka a její čára života pomalu klesá. Uhaste hasícím přístrojem plameny (miřte na zem) a dívku osvoboďte. Jakmile se s ní setkáte, spadne část domu a cesta nazpátek vede přes vedlejší místnosti. Dívka vás bude následovat jen v okamžiku, kdy je cesta bezpečná a tak stále haste plameny před vámi. Dívku pak odvezte domů a srdíčko blízko vašeho domu signalizuje, kde bydlí. Odměna za misi nebude žádná, ale dívka se jmenuje Denisa Robinsonová a od teď ji můžete navštěvovat a snažit se získat její přízeň.
Denisa Robinsonová
Denisa jako každá dívka miluje kytky (dvě místa, kde je sehnat jsou na plánku) a dáte jí je tak, že si dívku vyberete [Delete] a dáte jí kytku [Tab]. V pozdější fázi vztahu jí políbíte [Tab], anebo přijměte její pozvání [Y]. Delise se dále nechá ráda pozvat do baru „Ten Green Bottles“, který je kousek na jih od jejího domu, ráda tancuje, rychle jezdí a není jí cizí ani střelba do členů nepřátelského gangu. Doma je nejprve v čase od 16:00 do 24:00. V pozdější části hry je to pak od 0:00 do 6:00.
Gray Imports
Další mise pro policii je postavena na informaci o tom, že gang Ballas chce udělat dohodu s dalším gangem. Dojeďte proto na určené místo a zlikvidujte všechny, co jsou venku. Pozor na vysokozdvižné vozíky a využijte toho, že jeden z nich veze sudy, které výstřelem vybuchnou. Jakmile bude venku klid, najděte ochrannou vestu a rozstřelte elektrický zámek a dostanete se dovnitř. I zde všechny postřílejte a najdete další vestu a život. Poslední protivník vám utekl a tak se nezdržujte a rychle za ním. Nesmí vám totiž uniknout, protože tím by byla mise neúspěšná. Proto se venku moc nezdržujte s dalšími protivníky, ale zaměřte se na utíkajícího maníka. Možná se vám ho podaří zlikvidovat než ujede na motorce. Jest-li se mu to podaří tak rychle za ním. Odměna za splnění mise není žádná a tak se po ní vraťte domů a uložte si hru.
H. Sweet Johnson / 2
Na mapě označené jako S..
Doberman
Před zahájením války si nakupte co nejvíc zbraní a pak jděte do Glendale Park, kde je část nepřátelského gangu. Všechny gangstery postřílejte a připravte se na jejich urputnou obranu. Ta přijde ve třech vlnách a tak pozor na munici a koukejte po okolí, kde se objevují životy (srdce) a neprůstřelné vesty. Časem začne barva území blikat a to je signalizace, že začínáte mít převahu. Po zabytí posledního protivníka dostane celé území vaší barvu a u vašeho domu se objeví dolar, který produkuje ze získaných území penízky. Stačí jím jednou začas projít a konto se navýší. Připravte se však na odvetu a během chvíle bude napadnuto vaše území. Jeďte tedy na pomoc a od této chvíle začala válka o nadvládu nad městem. Čím máte víc území, tím máte víc peněz, ale větší práci s obranou. Zpřístupní se i všechny prodejny se zbraněmi a tak si doplňujte zbraně a vesty. Splněním této mise získáte Respekt + a respekt se zvedá každým dobytým územím.
Los Sepulcros
V době od 9:00 - 17:00 se vám zpřístupní další vražedná mise. Najměte si dva členy gangu ([Delete] a [G]) a všichni během čtyřech minut musíte dojet na místní hřbitov, kde musíte zlikvidovat další členy nepřátelského gangu. Přelezte zeď a naučte se ovládat vaše spolubojovníky. Pak už nebude problém všechny zabít a to hlavně označeného týpka, který má neprůstřelnou vestu. Po boji má vaše hledanost dvě hvězdičky a tak si zajeďte do lakovny přestříkat auto a pak odvezte Sweeta domu a získáte Respekt +.
Poslední mise této části znamenají , že se sem jen tak nevrátíte a tak doporučuji si trochu pohrát. Hlavně dotáhnete váš vztah s Denisou do nějaké lepší pozice a zabojujte si s nepřátelskými gangy. Pak tu jsou ještě nějaké další možnosti hry a teprve po nich se pusťte do poslední části..
Roboi`s Food Mart
Najděte na západ od vás městskou část Commerce a zde obchod (1). Před ním je kolo (2) a jakmile na něj nasednete, začnete plnit úkoly pro obchodníka. Jsou čtyři a vašim cílem je rozvést ve stanoveném čase balíčky. Pro splnění mise není nutno je rozvést všechny.
 1. 6 balíčků za 3 minuty – minimálně 4 balíčky
 2. 6 balíčků za 5 minut – min. 4 balíčky
 3. 6 balíčků za 5 minut – min. 5 balíčků
 4. 8 balíčků za 10 minut – min. 6 balíčků
Nasedněte na kolo a vydejte se k prvnímu označenému místu. Pro rychlou jízdu opět použijte klikání na klávesu [W]. Jakmile přijedete k místu, kde je červený terč, použijte pohled do strany [Q] nebo [E] a pak střelbu z vozu [Alt]. Hlídejte si však čas, protože úspěchu docílíte jen když se ve stanoveném čase vrátíte k obchodu a vjedete do klasického červeného kruhu. Po splnění mise se u obchodu objeví známý dolar a budova vám bude produkovat 2000 $ denně.
Stadion
Dvanáct závodníků a dvanáct kol to je hlavním motivem tohoto stadionu. Snažte se jet spíš opatrně a ne jen na plný plyn. Trať je dost dlouhá a tak opravdu pozor na poškození auta. Další důležitou věcí je start a ihned po startu byste se měli dostat do první poloviny startovního pole. Takže po startu vyrazte vlevo a pak už opatrně každým kolem se dostávejte dopředu. Skončíte-li první získáte 10 000 $ a před stadionem bude parkovat Monster a Hotring Racer.
I. Los Santos Finale
Reuniting the Families
Nastupte do auta a dojeďte k motelu, kde má Sweet schůzku. Během vašeho čekání však udělá policie razii a vy musíte bratra vysvobodit. Policajty venku postřílejte a vstupte do motelu. Postupujte obezřetně, protože policajti jsou různě poschovávaní a vyskakují z po zad dveří jen na pár ran. Energii můžete doplnit dole u automatu na nápoje a nad schody je i neprůstřelná vesta. Sweet je v poslední chodbě v druhé místnosti napravo a po setkání se vydáte na střechu, kde na vás číhá helikoptéra. Zničte jí a stále si hlídejte značku bratrova zdraví. Jeho smrt znamená neúspěch. Po zničení helikoptéry seběhněte dolu a za chvilinku přijede auto, které vás odveze pryč. Policie vás však pronásleduje a tak střílejte na všechny strany a zbavte se jí. Nejúčinnější je střelby do motoru, ale pozor na motorky. Policista z ní totiž dokáže přeskočit na kapotu auta a tak ho co nejrychleji zastřelte. Poté co uniknete další policejní helikoptéře už dojděte jen domu a získáte Respekt +.
Green Sabre
Nejprve dojedete k odstavenému autu pod mostem a jakmile do něj nasednete, zjistíte pomocí animace, že Sweet má problémy. Na obrazovce je ukazatel Sweetova života a než ho zabijí, musíte dojet na určené místo a pomoci mu. Zaujměte pozici mezi auty, která vás aspoň trochu chrání a celá obrana je jen na vás. Za chvíli protivníkům přijedou posily a později Policie. To je už konec mise a policajti vás dovezou na neznámé venkovské místo, kde vás vysadí a máte pro ně splnit nějaký úkol. Získáte Respekt + a kousek od místa, kde vás vysadili je místo na uložení pozice a začátek další mise, pozor na to, abyste si před vstupem do kruhu hru uložili.
2. Venkov
A. Badlands
Na mapě označeno jako C. Návod již nebude tak přímočarý a jednotlivé úkoly se budou plnit na přeskáčku.
Badlands
Nejprve si kupte zbraně a pak teprve vstupte do kruhu. Váš úkol je dojet po horských cestách do chaty, kde je pod ochranou jeden svědek. Použijte na cestu motorku a jeďte nejlépe spodní cestou doprava. Jakmile přijedete k chatě a zastřelíte pár ochránců, svědek skočí do auta a snaží se ujet. Musíte mu nějakým způsobem poškodit auto, aby vystoupil a vy ho pak zastřelte. Foťákem, který máte udělejte snímek (použití jako zbraň) a jestli jste ho udělali správně, objeví se místo kam ho máte odvést. Po odevzdání snímku máte telefon a na mapě se objeví další místo, kam se máte dostat. Nezískáte nic a tak si hru uložte hru a vydejte se za Catalinou.
First Date
Jakmile dojedete podle mapy ke značce ?, najděte si poblíž volný dům a jestli máte peníze, kupte ho. Tím si zajistíte místo pro ukládání hry a pak teprve jděte na označené místo. Setkáte se s Catalinou a na mapě se objeví čtyři značky dolaru $. Je jedno, který úkol splníte jako první, ale doporučuji si udělat ten, co je nejblíže. Jde o benzínovou stanici opravdu kousek od domu. Jde o takovou mezihru a tak odměna není žádná.
B. Catalina
Na mapě označeno jako ?.
Tanker Commander
Pokusíte se společně vykrást benzínku, ale nepovede se vám to a tak aspoň ukradněte tahač a zapojte cisternu. To se dělá tak, že musíte na cisternu správně nacouvat a ona se sama připne. Teď máte na připojení dost času, ale jakmile se zapne, objeví se auto, které se snaží cisternu zničit a tak si hlídejte její ukazatel poškození. Podle mapy si najděte co nejkratší cestu na místo určení a vydejte se na cestu. Pozor, aby se vám přívěs neodpojil a odměnou za dodání bude 5 000 $.
Teď je dobré splnit vedlejší úkoly. První je seznámit se s novou dívkou a zajezdit si s náklaďáky. Mise Trucking (RS Haul Asset) začínáte z místa, kam jste odvezli cisternu a dívka je kousek odsud. Budete k ní ještě blíž po první misi Trucking a tak je jen na vás, kdy za ní pojedete.
Helena Wankstien
Setkání s ní proběhne na střeše prodejny se zbraněmi v městečku Blueberry (1) a bydlí v Los Santos. Seznámení nemůžete přímo nějak ovlivnit, protože záleží na vašem vzhledu. Přistupte k dívce a jestliže jí zaujmete, pozve vás na schůzku a vy odpovězte [Y]. Abyste jí zaujali, musíte mít poměrně velký sex apel (oblečení, účes a auto), ale vaše svaly nesmí být moc velké. Sex apel je lehké zvýšit, ale svaly zmenšit dosáhnete tím, že nebudete jíst a až FAT klesne na nulu, pak začnou svaly teprve ubývat. Než vám klesnou svaly, nesmíte hru uložit. Po seznámení se objeví na mapě nové srdce a dívka je doma v čase od 8:00 do 12:00. Miluje tanec (je to dost daleko), jídlo a projížďky autem. Jezděte normální rychlostí po okolí (ne do města) a jistě si po čase získáte její přízeň. Odměnou vám budou postupně nějaké zbraně ve stodole, její auto a nakonec farmářský :) oblek.
Tracking (RS Haul Asset)
Musíte splnit osm misí a po splnění poslední se váš stálý zisk zvětší o 2 000 $. Navíc odměnu dostanete za každou misi podle náročnosti a jak se vám podaří dovést náklad nepoškozený. Každá mise začíná ve skladišti, kam jste odvezli cisternu v Tanker Commander. Během jízdy nesmíte přijít o návěs a jestli se vám odpojí, máte 60 sekund na jeho zapojení, ale popravdě to není zase tak moc lehké, hlavně když na vás doráží policie. Poslední osmou misi budete moci splnit, až se vám zpřístupní Las Venturas.
 1. Odměna 1 000 $ - odvezte v uvedeném čase náklad na určené místo.
 2. Odměna 1 500 $ - odvezte náklad na určené místo bez časového limitu a poškození.
 3. Odměna 2 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, ale se třemi hvězdičkami hledanosti.
 4. Odměna 3 000 $ - odvezte v uvedeném čase náklad na určené místo.
 5. Odměna 4 000 $ - odvezte náklad na určené místo bez časového limitu a poškození..
 6. Odměna 5 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, s policií za zády.
 7. Odměna 7 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo v časovém limitu, bez velkého poškození s policií za zády.
 8. Odměna 10 000 $ - odvezte ilegální náklad na určené místo bez časového limitu, ale se čtyřmi hvězdičkami hledanosti.
C. The Truth
Na mapě označeno jako TT.
Body Harvest
Telefonem dostanete úkol sehnat kombajn. Vydejte se tedy na označené místo, kde se jeden nachází. Farmáři ho však dost chrání a tak je postřílejte a nastupte na kombajn. S ním pak nejkratší cestou po polních cestách dojeďte na označenou farmu a tam zajeďte do kůlny. Po cestě vás pronásleduje jeden náklaďák a je lepší zastavit a auto zničit. Za dodaný kombajn je vám slíbená odměna a získáte Respekt +.
D. Catalina
Na mapě se objeví značka C.
King in Exile
Zavolá vám Cesar a tak dojeďte na místo CV a v animaci se dovíte, co je nového v Los Santos. Jakmile animace skončí, zavolá vám Catalina a tak jeďte za ní do horské chaty. Je označená na mapě písmenem C.
First Base
V animaci se setkáte s Catalinou a na mapě se objeví zbývající tři symboly $. Je jedno v jakém pořadí je splníte, protože animační mezihry jsou vždy stejné.
Local Liquor Store
Jde o misi na východ od chaty a po dojetí na místo jste svědky přepadení a následného útěku třech chlapíků. Sedněte s Catalinou na čtyřkolku a začněte je pronásledovat. Jsou tři a zabitím každého na místě zůstane kufřík, který můžete okamžitě sebrat, anebo je seberte po smrti posledního všechny najednou. Pak se vraťte do hor do chaty a získáte 1 000 $.
Gone Courting
V animaci se s Catalinou docela skamarádíte :)
Against All Odds
Vydejte se na západ k bližší značce a vejděte do sázkové kanceláře. Catalina se postará o rukojmí a vy umístěte na dveře výbušninu, odstupte a na dálku ji odpalte. Tím se dostanete k trezoru a i ten zničte jednou výbušninou. Seberte peníze a jděte ven. Tam na vás však čeká policie a máte čtyři hvězdičky hledanosti. Podle mapy tedy jeďte k nejbližší lakovně a pak teprve do hor k chatě a máte tentokráte 2 000 $. V tom máte i telefon pro další úkoly po misi pro Catalinu.
Made in Heaven
Další krátká animačka
Small Town Bank
Poslední značka dolaru je trochu dál a až dojedete na místo, přepadnete banku, ale protože se spustí alarm, zastřelte ochranku a rozstřílejte tři bankomaty. Seberte peníze a zadním vchodem vyjděte ven. Tam na vás čeká policie a tak postupujte pomalu a hlídejte si střechy. Na konci se objeví najednou dvě policejní motorky a po zastřelení policajtů na ně nasedněte a vydejte se za Catalinou. Po krátké honičce ji obklíčí policie a vy jí pomožte dostat se z obklíčení. Po přestřelce k vám nasedne na motorku a můžete jet do hor. Získáte 10 000 $ a tím máte mise pro zajímavou dívku za sebou.
E. Badlands - podruhé
Wu Zi Mu
Zajeďte za Cesarom CJ a po animačce začnou hned závody. Jsou poměrně dlouhé a nestačí jen jet od značky ke značce, ale chce to sem tam i toho nejlepšího vytlačit z tratě. Dejte si přitom, ale pozor na poškození auta. Musíte vyhrát a získáte 5 000 $. Doporučuji si skočit někam hru uložit a pak hurá na druhý závod.
Farewell, My Love
Závod se jede po stejné trase, ale z druhé strany a auto není moc dobré na polní cesty. Po vítězství není odměna žádná, ale zavolá vám Truth.
F. The Truth - podruhé
Are You Going to San Fierro
Jakmile si přijedete na farmu pro "marjánku" objeví se policie a vy máte vymezený čas pro spálení všech rostlinek. Na radaru je máte vyznačené a nesmíte nechat ani jednu. Pak dojděte k autu a dostanete raketomet. Jím sundejte policejní helikoptéru a pak nasedněte do auta a vydejte se ke garáži kterou jste dostali od Cataliny.
3. San Fierro
A. Garage
Na mapě označené jako CJ.
Wear Flowers In Your Hair
Musíte sehnat nejprve pár pomocníků do své autodílny a tak se vydejte po městě a sežeňte je. Jde vlastně jen o takovou projížďku. Když vjedete do určeného místa a kruhu je potřeba většinou zatroubit [Caps Lock] a přivolat potřebnou osobu. Dvakrát se po dojetí na místo objeví jen intro, během kterého uvidíte projíždět dodávku. Nakonec se vraťte ke garáži a po vystoupení vám zavolá Zero, ale odměna není za misi žádná.
555 WE TIP - San Fierro C.R.A.S.H.
Mise začíná dalším telefonátem a máte za úkol dát do určeného auta drogy. Dojeďte tedy k označenému hotelu a uvidíte pikolíka, jak zajíždí s nějakým autem do podzemních garáží. Jděte tedy za ním a počkejte až vystoupí. Pak ho zastřelte a vezměte si jeho oblek. V animaci uvidíte jak vypadá určené auto a na to si počkejte před hotelem. Jakmile se objev,í musíte do něj nastoupit a pak bez ohledu na poškození jeďte rychle do své garáže. Tam dojde k opravě auta a k ukrytí drog. Nazpátek již musíte jet opatrně a auto dát do podzemní garáže na označené místo. Auto cestou ale nesmíte ani škrábnout. Po zaparkování vystupte a jděte ven před hotel a z označeného místa zavolejte na policii. Livrej pikolíka vám zůstane a můžete si jí kdykoliv oblíknout v jakémkoliv domě který vlastníte. Je uložen v komoře pod speciálními obleky. Odměna opět není žádná.
Valet Parking
Jde o nepovinnou část a to je parkování aut u zmíněného hotelu. Skočte si pro oblek a postavte se před hotel do kruhu. Máte za úkol zaparkovat v určeném čase auta. Jakmile nasednete do auta, objeví se u něj ukazatel poškození a čím bude v momentě parkování vyšší, tím dostanete větší časový bonus. Bez nich byste to nestíhali a tak pozor na karamboly. Další bonus je za správné parkování. Za postavení na štorc dostanete třeba jen 1-2 sekundy, ale za správné je to podstatně víc. Otázkou zůstává, zda se vyplatí různé najíždění atd.
 1. 3 auta za 2 minuty – odměna 100 $
 2. 4 auta za 2 minuty – odměna 200 $
 3. 5 aut za 2 minuty – odměna 300 $
 4. 6 aut za 2 minuty – odměna 400 $
 5. 7 aut za 2 minuty
Po skončení dostanete před budovou postupně až 2 000 $
Deconstruction
Vaše sestra si postěžovala na stavaře, že k ní byli hrubí a tak si za nimi skočte. Stavba je hned za vámi a vašim cílem je zničit jejich buňky. Jde to pomocí jeřábu, ale doporučuji spíš buldozer, ale přitom pozor na barely. Jakmile budou buňky zničené, objeví se šéf ale ihned uteče na záchod. Buldozerem ho dotlačte do vykopané díry a pak použijte mix s betonem a nacouvejte v označeném místě k díře. Beton pak celou díru zalije a máte od stavařů klid, ale odměnu žádnou.
B. Zero
Na mapě označené jako Z.
Air Raid
Zero po vás chce, abyste koupili obchod, který je kousek od vás. Jakmile ho koupíte, můžete pro něj splnit tři mise. První je obrana jeho vysílačů, které napadnou Berkleyho letadélka. Stojíte na střeše a musíte po celou dobu letadélka sestřelovat. Jestliže po uplynutí času jsou vysílače ještě funkční, vyhráli jste. Odměnou vám bude 3000 $.
Supply Lines
Tentokráte se Zero rozhodl pro protiútok a musíte pro změnu vy zlikvidovat letadélkem pět cílů. Jde prozatím o nejhorší část, která je limitovaná množstvím paliva. Letadélko se ovládá pomocí [Q] [W] [E] [S] a kurzorových šipek, střelba pak [Ctrl], nebo levé tlačítko myši. Prostě moc kláves a neovladatelné letadélko dělají z této mise dost problémovou část. Naštěstí při jejím vynechání nebrání v přímé linii hry :). Jakmile jsou všichni zlikvidovaná, vraťte se na střechu a mise je u konce a získáte 5000 $.
New Model Army
Další letecká mise, ale tentokráte s vrtulníkem, který má na sobě magnet. Musíte se během osmi minut dostat na druhou stranu a pomáhat Zerovi přejet sem RC autíčkem. Pomocí magnetu tak postupně odstraníte sudy, přemostíte deskou, která je na základně řeku, vybombardujete tanky bombami, které jsou opět na základně. To vše se dost často opakuje a vy nemusíte přímo čekat na vzniklou situaci, ale úkoly lze plnit i v předstihu. Po dojetí do cíle se Berkleyho zbavíte jednou provždy a odměna je 7 000 $. Navíc splněním všech tří misí vám bude budova Zera dávat 5 000 $.
Autoškola
Během předchozích misí jste jistě dostali telefonát a byli jste pozváni do autoškoly, která je na mapě označená jako S. Vydejte se tedy tam a zvětšete si své jezdecké zkušenosti. V autoškole vstupte do červeného kruhu a můžete absolvovat dvanáctidílný výcvik. Pro 100% splnění hry vám stačí, abyste každý úkol splnili aspoň na bronzovou medaili, ale zlato je zlato. Před každým úkolem je ukázka jak to má správně vypadat a můžete začít.
 1. 360 - Otočit se o 360 stupňů pomocí kláves [W] a [S]. Otáčení pak provedete pomocí kurzorové klávesy vlevo a nebo vpravo.
 2. 180 - Pomocí ruční brzdy projeďte smykem otočku.
 3. Whip & Terminace - Rozjezd, zatáčka a zastavit těsně před posledním kuželem.
 4. Pop & Control - Před kužely je pás s hřeby a vy musíte dojet správně až na konec. Podle prvního vybočení se to stane buď velmi lehké, anebo naopak nesplnitelné. Hlídejte si proto první směr a vyplatí se i trochu ubrat plynu.
 5. Burn & Lap - Musíte pomocí ruční brzdy projet během 40-ti sekund pět kol.
 6. Cone Coil - Projeďte kužely a na konci se přes ruční brzdu otočte o 180 stupňů a vraťte se na start
 7. 90 – Rozjezd a zaparkování mezi dvě auta otočkou o 90 stupňů. Brzdit musíte ruční brzdou i ¨zpátečkou.
 8. Wheelie Weave – Rozjeďte se a pomocí rampy postavte auto na dvě kola. Pak už jen dojeďte do červeného kruhu.
 9. Spin & Go - Otočte si kameru a trénujte couvání.
 10. P.I.T. Maneuver – Musíte otočit policejní auto jedoucí před vámi. Narazte do něj z boku a stále držte auto v plném plynu.
 11. Alley Oop – Po rampě vyjeďte tak, abyste se ve vzduchu otočili a dopadli za obě auta a přitom nezničili svoje auto.
 12. City Slicking – Během dvou minut musíte dojet co nejrychleji k otočce a vrátit se. Vyberte si na mapě tu nejrychlejší cestu (nejkratší nemusí být nejrychlejší) a vyjeďte.
Michelle Cannes
Najdete jí v autoškole (1) a stane se vaší přítelkyní, máte-li víc jak 50% sexepílu a tloušťky. Jestli ji upoutáte, odpovězte [Y] a na mapě se vám objeví nové srdce. Doma (vpravo na severu) je v čase od půlnoci do oběda. Má ráda rychlou jízdu bez bouraček, sama ráda řídí a chutná jí nejvíce v baru u tělocvičny.
Katie Zahnová
Je to druhá dívka v této části a potkáte jí blízko tělocvičny (2). Trénuje nahoře na trávníku a abyste jí získali, musíte mít minimálně 50% sexepílu a svalstva. Budete-li se jí líbit, odpovězte [Y]. Doma (vlevo na severu) jí najdete od oběda do půlnoci a miluje disko, které je dost daleko, jídlo jí chutná v restauraci pod kopcem kousek od ní a jízdu má ráda spíš pomalou a bez bouraček.
C. Syndicate
Jednotlivé mise mají různá místa začátků a tím i jiné označení.
Photo Opportunity
Začínáte na červené značce syndikátu, která je u vaší garáže. Odsud se vydejte za Cesarem, který je poměrně daleko a je označen modrou šipkou. Nastupte do auta u kterého stojí a jeďte velmi opatrně, protože nejste tlačeni časem a auto nesmíte zničit. Až dojedete na udané místo, vystupte a jděte po schodech nahoru. Odsud pak musíte vyfotit lidi, kteří se zúčastňují tajné schůzky. Jsou celkem čtyři a první dva přijedou do uličky před vámi. Pomocí kolečka na myši se přijíždějící auto trochu přibližte a jednotlivé postavy, které vystoupí vyfoťte. Vhodnou dobu na fotku vám signalizuje červená šipka nad postavou. Další dva lidé přijedou ulicí zprava a i ty vyfoťte, opět pěkně z blízka, následuje animace a dostanete se k pumpě, získáte Respekt +.
Jizzy
Opět začínáte u červené značky syndikátu u vaší garáže a po animaci jeďte za Jizzym, který se nachází u symbolu modré lebky. Nabídněte mu svoje služby a jako první vás pověří odvézt dívku do hotelu. Dívka již sedí v autě a na to si dejte pozor, protože s ním musíte vydržet celou dobu. Dívku není problém do hotelu odvézt a pak dostanete další úkol. Za autoškolou pod mostem je jedna z jeho dívek v ohrožení a tak do dvou minut dojeďte a dívce pomozte. Po zabití útočníka je dalším cílem místo, kde je další napadená dívka a objeví se vám ukazatel jejího života. Musíte proto přijet včas a zabít oba útočníky. Pak už zajeďte nazpátek k hotelu, kde jste vysazovali první dívku a jste svědky jejího odjezdu. Musíte zničit jak limuzínu ve které jede tak, i auto ochranky. Pomocí kláves [Q] [E] a [CTRL] by se vám to mělo podařit, ale objeví se u vás dvě hvězdičky hledanosti. Proto si jeďte přestříkat auto a pak hru uložte. Získáte Respekt + a 3 000 $. Po splnění vám zavolá Wu Zi Mu.
T-Bone Mendez
Tentokráte jeďte k modré lebce a mise začíná zde. Vašim cílem pak bude místo, kde došlo k přepadení dodávky a dojedete tam akorát v okamžiku, kdy odjíždí čtyři maníci na motorkách a každý má jeden balíček, který musíte získat nazpátek. Nasedněte na poslední motorku a vydejte se za nimi. Pomocí [CTRL] střílíte, ale dostanete-li se těsně k motorce, můžete stejným tlačítkem balíček za jízdy sebrat. V tom případě ale půjde protivník po vás. Jakmile budete mít všechny balíčky, vydejte se k Jezzymu a získáte Respekt + a 5 000 $.
Mike Toreno
Začínáte u modré lebky a po telefonátu od Mikeho vám začne běžet čas, během kterého ho musíte najít. Snaží se vás telefonem navigovat kde je a vy se tak postupně přes staveniště u vaší garáže a doky dostanete k bráně na letiště. Jakmile k ní dojedete, objeví se ukazatel signálu a teď jeďte směrem, kde je signál větší. Je někde u hangárů a jakmile se přiblížíte k dodávce, ve které je, ta se dá do pohybu a s ní i dvě motorky. Jeďte za nimi dokud nezastaví a pak všechny postřílejte. Jakmile je zabijete, rozhodne se Mike, že se musí dodávka zničit Pomožte mu jí rozstřílet dokud nevybuchne a pak nastupte do připravené limuzíny. S ní se vydejte domu, ale jakmile projedete bránou letiště, dostanete tři hvězdičky hledanosti. Dojeďte do nejbližší lakovny a nechte si auto přestříkat. Pak už lehce dojedete do cíle mise a získáte Respekt + a 5 000 $.
Outrider
Tentokráte se vrátíte ke své garáži a odsud jeďte k benzínoví pumpě, kde na vás čeká auto. Jím přejeďte na další místo, kde je dodávka a motorka. Než nasednete na motorku, seberte houfnici a odstřelovačku. Vašim úkolem je zajistit pro dodávku průjezd a tak na nic nečekejte a vydejte se k první blokádě. Houfnicí zničte auta a jestli někdo přežije, odstřelte ho odstřelovačkou, pak pokračujte k další blokádě. Zde jsou protivníci i v domě v oknech a tak musíte zlikvidovat i je. Moc se nezdržujte, protože dodávka se blíží. Takto musíte uvolnit celou cestu až do skladu. Jakmile vjede dodávka do skladu, mise končí a vy získáte Respekt + a 9 000 $. Nepříjemná je však hledanost tří hvězdiček a tak si rychle zajeďte hru uložit.
Snail Trail
Další část začíná opět u garáže C a máte za úkol zabít novináře a jeho informátora. Vydejte se nejprve na stavbu nad garáží pro odstřelovačku a pak na nádraží. Vedle něj je postavená motorka a tak na ní nasedněte. V momentě, kdy se objevíte u kolejí vlak se rozjede a vy jeďte za ním. Cesta to je dost dlouhá a držte se na koleji za vlakem, nebo narazíte do protijedoucího vlaku. Až vlak zastaví ve stanici, doporučuji na nic nečekat a vyběhnout ven před nádraží a sehnat si nějaké auto. Pak počkejte až novinář vyjde ven a nastoupí do taxíku, přitom si stále hlídejte ukazatel odhalení. V momentě kdy, se začne zvyšovat jste v zorném poli a hrozí odhalení. Musíte se proto co nejrychleji vzdálit.od něj trochu dál a ukazatel začne opět klesat. Jakmile se taxík rozjede, vyjeďte za ním a nesmíte ho ztratit. Cesta končí na molu, kde se setká s informátorem a vy je oba zastřelte odstřelovačkou, odměna není žádná.
Ice Cold Killa
Začínáte na červené značce syndikátu u garáže a mise je přístupná jen v čase od 20.00 do 6:00. Dostanete pistoli s tlumičem a zajděte do Jezzyho klubu (modrá lebka). Ochranka vás dovnitř nepustí a tak využijte lešení naproti. To vede nad střechou kubu a tak na ní seskočte a vejděte do okna. Po schodišti se dostanete až dolů a zde všechny zastřelte. Nemusíte pospíchat i když Jezzy utekl. Autem se dá totiž na útěk až vyjdete ven a vy ho pronásledujte limuzínou. Musíte ho dohnat a poškodit střelbou auto. On pak vystoupí a vy ho zastřelte a vezměte jeho telefon. Přes něj pak zavolejte Cesara a domluvíte si schůzku, získáte Respekt + a 12 000 $.
Pier 69
Začínáte u červené značky syndikátu na severu a Cesar na vás čeká nahoře na střeše. Jděte za ním po schodech ze dvorku za barákem a po rozhovoru odstřelovačkou zastřelte šest postav na protějších střechách. Pozor, zaměřovač nesmíte pustit, dokud nebudou všichni mrtví. Pak se vydejte přes ulici a prostřílejte se dozadu na nábřeží. Nechoďte mezi domy, ale jděte podél zábradlí. Zde zastřelte dalšího člena syndikátu a následuje animace, během které poslední člen skočí přes zábradlí do vody. Skočte za ním a u ostrůvku jsou dva čluny. Jedním ujede a druhým se vydejte za ním. Musíte loď zničit a to střelbou jako z auta. Jakmile je mrtvý, získáte Respekt + a 15 000 $. Při návratu do své čtvrti pozor na to, kam vplujete. Blízkost letiště a přístavu znamená vyvolání poplachu.
Toreno's Last Fight
Začínáte u garáže u červené značky syndikátu a máte dojet k místu, odkud Toreno odlétá s helikoptérou a máte ho zabít. Na místě je ochranka a tak je všechny postřílejte. Pak se vydejte po bočním schodišti nahoru, ale helikoptéra již odlétá. Zastřelte proto ještě dva strážce a seberte bazuku. Dole by měla stát motorka (nebo si sežeňte nějaké rychlé auto) a vydejte se na dálnici a pak po ní ve směru letu helikoptéry. Střelba zezadu je dost neúčinná a největší efekt je zepředu nebo zboku. Proto jí předjeďte a počkejte si na ní. Nemusíte mít strach, jestli vám trochu odletí protože je několik míst kde na vás čeká :) V poslední části se již nedrží nad silnicí a přelítá přes kopce a zde se mi jí podařilo z boku sestřelit. Jakmile je ukazatel helikoptéry na nule, je mise u konce a získáte Respekt + a 12 000 $.
D. Wu Zi Mu
Teď na chvíli opustíme Syndicate a uděláme mise pro Wu Zi Mu, které začínají u značky W.
Mountain Cloud Boys
V úvodu zjistíte, že Woozie slepý a máte ho doprovodit na jednu schůzku. Tam došlo však k přestřelce a vy se oba musíte prostřílet pryč. První parta se kryje za autem a není problém odstřelovačkou auto zničit a tím i protivníky. Jakmile se ale přiblížíte ke zničenému autu, objeví se další na motorce a tak se kryjte za autem. Poslední cesta vede uličkou a tam je problém v tom, že Woozie se moc nekryje a lehce ho zastřelí. Nevyjděte proto z uličky, rovnou ale postupujte postupně a jednotlivé protivníky opět nejlépe odstřelovačkou likvidujte. Jakmile je cesta volná,nastupte si do auta a následuje honička, během které řídíte a Woozi střílí. Mise končí v okamžiku, kdy jsou obě auta, která vás pronásledují zničena. Pak už ho jen dovezte domů a získáte Respekt + a 5 000 $.
Ran Fa Li
Opět začínáte od W a váš úkol je přivézt balíček, který je v autě v podzemních garáží letiště. Jeďte tedy ke vchodu do garáží a pak vjeďte dovnitř a najděte ve spleti garáží modře označené auto. Jakmile do něj nasednete, budete napadeni. Buď z auta vystupte a cestu si postupně prostřílejte, anebo zvolte druhou cestu k výjezdu. Poslední protivníci na vás čekají na výjezdu z letiště. Pak buď podél nábřeží dojeďte do označené garáže, anebo podle ukazatele poškození auta si ho nechte někde po cestě opravit. Mise je úspěšná v okamžiku dorazení na označené místo u garáže a získáte Respekt + a 6 000 $.
Lure
Máte dělat volavku a tak nastupte do označeného auta a dojeďte na dané místo. Nesmíte nikde vystoupit a jakmile vjedete do červeného kruhu začnou vás pronásledovat Vietnamci na motorkách. Jeďte přes průjezdní místa až na parkoviště. Na polních cestách je auto trochu neovladatelné, ale dálnice je perfektní a neměl by to být takový problém. Na konečné protivník zjistí že auto řídí někdo jiný a vy se můžete vrátit domu. Získáte Respekt + a 8 000 $.
Amphibious Assault
Mise je přístupná v čase od 20:00 do 6:00 a musíte mít aspoň na 50% vytrénované plíce. Toho docílíte jen tréninkem ve vodě a tak se nejprve vydejte potápět. Vydržte pod vodou co nejdéle a pak se vynořte a nechte doplnit zásobu plic. Toto opakujte, dokud se vám kapacita "Lung" nezvedne nad polovinu. Pak už vám nebrání nic vstoupit do této mise. Máte na označenou loď umístit štěnici a tak se vydejte do doků na označené místo. Zde proplavte nejprve kanálem, který vede i tunely a dostanete se na otevřené moře. Musíte se dostat k lodi a vyhnout se reflektorům a dalším hlídkujícím lodím. Plavte tedy jen pod hladinou a při nádechu se nepohybujte. Tak se dostanete až k lodi a tu podplavte na druhou stranu, kde je můstek se schody. Tak se dostanete na palubu a zde buď pomocí nože a nebo pistolí s tlumičem zlikvidujte stráže na palubě. Narazíte postupně na pět stráži na palubě a dvě dole v podpalubí. Pak v červeném kruhu umístěte štěnici a můžete se přes vodu vrátit. Přitom si ale stále hlídejte, kde jsou stráže. Mise končí až na molu a získáte Respekt + a 11 000 $.
The Da Nang Thang
Letíte helikoptérou přepadnout velkou nákladní loď. Při přeletu přes ní postřílejte co nejvíce lidí a to hlavně ty, co stojí nahoře na kontejnerech. Jakmile loď obletíte, budete zasaženi a zřítíte se do moře. Doplavte proto na označené místo a jen s nožem zabijte prvního muže dole. Tím získáte brokovnici a dále už palte na vše, co se pohne. Při tom ale dokonale miřte protože, máte omezené množství nábojů. Naštěstí protivníci po sobě nechávají zbraně a tak se postupně vyzbrojíte. Přes kontejnery opatrně postupujte k druhému konci lodě a v jednom výklenku získáte život. Váš cíl je dole v podpalubí. Jakmile se tam dostanete uvidíte v animaci, jak zavírají do kontejneru nějaké vězně a to je váš cíl. Za kontejnery ihned na začátku najdete samopal a brnění. Dále si dejte pozor hlavně na posledního protivníka, protože na vás hází granáty. Jakmile ho zabijete, dostanete se ke kontejneru a rozstřelte na něm zámek. Tím osvobodíte zajatce a je před vámi likvidace zbytku bandy. Musíte se dostat nahoru na palubu a pokračovat v původním směru. Zde se přes zábradlí dostanete ke schodišti a nahoře vás čeká poslední boj. Jakmile jsou všichni mrtví, vraťte se k zajatcům kteří se mezitím dostali taky na palubu, dočkáte se poděkování a získáte Respekt + a 15 000 $. Pomocí člunu se dostaňte na břeh a dojeďte ke garáži.
E. Syndicate - podruhé
Yay Ka-Boom-Boom
Začínáte u značky syndikátu u své garáže a máte poslední úkol a tím je zničit jejich výrobnu drog. Zajeďte si proto pro auto ve kterém je nastražena výbušnina a dojeďte ke známým vratům. Zastavte opodál a zastřelte stráže před vraty. Tím vyvoláte poplach a vrata se otevřou. Můžete vejít dovnitř a postřílet ostatní stráže. Teprve pak vjeďte autem dovnitř a dojeďte až k budově, kde je plošina pro vjetí dovnitř. Objeví se asi další stráže a tak vystupte a opět vyčistěte prostor. Pak teprve dojeďte před budovu na označené místo a aktivujte výbušninu. Máte 40 sekund na opuštění budovy, ale přiběhnou další protivníci. Pár jich postřílejte, ale hlídejte si čas. Jakmile vyjdete z budovy, nálož vybuchne a vy se vydejte k bráně. Ta se však zavře a objeví se další protivníci. Všechny zlikvidujte a pak nastupte do auta u brány. Poblíž je velká rampa a její pomocí se autem dostanete přes zeď. Jeďte prostředkem, abyste nikde nenabourali. Jakmile se dostanete na ulic, vraťte se ke garáži a mise Syndikáte je ukončena a vy získáte Respekt + a 25 000 $. Po té zazvoní telefon a zpřístupní se další část hry.
F. Steal Car
Na mapě označené jako CV. Podmínkou je však mít udělanou autoškolu aspoň na bronz a koupit Auto Showroom (Wang Cars) za 50 000 $, které je kousek od vaší garáže a budou se vám v něm objevovat auta, která získáte během hry.
Zeroing In
Musíte získat auto, jehož signál se vám objevuje. Jakmile auto dohoníte, pokuste se ho otočit naražením a tím ho získat. Asi se vám to nepodaří napoprvé a tak to opakujte dokud řidič neuteče. Pak do něj nastupte a dovezte do garáže. Získáte 5 000 $ a Respekt +.
Test Drive
Další krádež aut, která jsou v obchodě. Dojeďte tedy s Cesarem na určené místo a zde on nastoupí do jednoho a vy do druhého auta. Pak jeďte stále za ním až do okamžiku, kdy vjede do uličky která je zablokovaná. Zde musíte rychle vycouvat, aby mohl i on a pak jeďte znova za ním a pak už jen do vaší garáže. Získáte 5 000 $ a Respekt +.
Customs Fast Track
Dojeďte s Cesarem do doků a nastupte do jeřábu, kterým vyložte na molo tři kontejnery. V posledním Cesar najde hledané auto a vyndá ho z kontejneru ven. V tom okamžiku přijede ochranka a tak jděte pomoc. Po likvidaci se objeví ještě jedno auto a pak teprve nastupte do toho z kontejneru a dojeďte opatrně, abyste auto nepoškodili do garáže. Získáte 10 000 $ a Respekt +.
Puncture Wounds
Teď musíte získat poslední auto a to zastavíte jen pomocí pásů s hroty. Dojeďte označené auto a ve vhodném okamžiku ho předjeďte a vyhoďte pásy. Jestli auto po nich přejede propíchne si pneumatiky a vy můžete zavolat Cesara, aby si ho přijel opravit. Opravené auto pak odvezte do garáže a získáte 5 000 $ a Respekt +.
Než se vydáte do další části mapy, je dobré dodělat opět pár úkolů.