gta san andreas

Záhada san andreas

UFO, velmi známá záhada. Na počátku pouze fáma, avšak na konci skutečnost. UFO v San Andreas skutečně; existuje, potvrdili to jak hráči, tak R*. Ještě jste UFO v SA neviděli ? Přinášíme Vám ověřený recept:

Kde jinde existuje větší pravděpodobnost, že byste mohli UFO vidět nežli v záhadné oblasti poušti zvané Area 69 (v reálu Area 51). Cítite to napětí ? Něco je ve vzduchu... . Poblíž Area 69 se nalézá nemálo záhadná "UFO hospůdka / UFO bar" (Lil' Probe Inn). Zvědavost každého přemůže podíváte se dovnittř a vaše (nebo spíš ty CJovi) oči uzří tajemnou mapu.

Leatherface Portofilo


Name: Leatherface, Pigsy
Výška: cca 180 cm
Zbraň: Motorová pila
Kůže Zjizvená
Rychlost chůze: Asi jako člověk (CJ) s motorovkou

 

Historie

Možná za nespočet trestných činů byl donucen k vyhnanství a mezi lidi chodí jen za bouřky a mlhy kdy ho nikdo nevidí. Zjizvenou tvář má nespíš z toho jak se jeho objeti bránili. (pouze teorie)

 

Doba výskytu a místo

 

Podle teorie naší redakce, která sestavila exkluzivní mapu kudy Leatherface prochází, bychom ho měli vidět v pondělí u gejzíru v poušti (tam jak jsou ty mrtvoly v pytlích). Nebo zkuste nějakou zkrvavenou opuštěnou chatku v pátek či neděli (den zjistíte když zmáčknete Tab). Prý musí být mlha a musí pršet. Až budete na určeném místě zvolte zbraň "motorovku". čekejte cca 2 hodiny herního času tzn. dvě minuty, pak byste měli uslyšet zvuk jiné motorovky. Co uděláte dál je na vás. Doporučujeme se trochu poohlédnout...